دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ۰۸:۴۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۶۰۱۳
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خبر داد:

ارائه مشاوره فرهنگی آموزشی به 10 هزار مددجو در قزوین

(شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷) ۰۸:۴۰

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از ارائه خدمات مشاوره فرهنگی و آموزشی به 10 هزار و 464 مددجو طی هشت ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید مومنی خدمت به نیازمندان در شرایط فعلی را متفاوت از گذشته دانست و بیان کرد: در گذشته کمیته امداد تنها اقلام مصرفی و کالاهای اساسی برای نیازمندان توزیع می کرد ولی در شرایط فعلی و به مرور این خدمات متفاوت شده است.

وی ادامه داد: امروز تنها کمک معیشت به عنوان یکی از خدمات کمیته امداد امام (ره) مطرح است و مددجویان خدمات بسیار متنوعی از جمله خدمات فرهنگی و آموزشی نیز دریافت می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: با رویکرد ارتقای فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت در هشت ماهه سال جاری 10 هزار و 464 مددجو از خدمات مشاوره فرهنگی و آموزشی بهره مند شده اند.

وی تصریح کرد: توجه به رویکردهای فرهنگی موجب شده تا 413 دانشجو و سه هزار و 725 دانش آموز از خدمات ارائه بسته های تحصیلی دانشجویی و دانش‌آموزی و همچنین سایر کمک‌های موردی این نهاد در استان قزوین بهره‌مند شوند.

وی گفت: در حال حاضرنخبه پروری فرزندان روح‌الله به عنوان طرحی در حال اجراست که در این طرح تلاش می کنیم استعدادهای برتر را در میان دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت شناسایی کنیم و با حمایت های فرهنگی، بستر ارتقای علمی آنها را در جامعه فراهم کنیم.

مومنی خاطرنشان کرد: خدمات کمیته امداد با تفکر توانمندسازی و ایجاد زندگی عزتمندانه برای مددجویان ارائه می شود در واقع ما تلاش می کنیم تا توانایی‌های نیازمندان را شناسایی کنیم و براساس این ظرفیت ها بسترهای مناسب را برای ارتقای زندگی آنها فراهم کنیم.

وی با تشکر از مردم نیکوکار و خیّران گفت: انتظار می‌رود نیکوکاران علاوه بر استمرار حضورشان در این مسیر خیر، خود سفیری برای نیکوکاری باشند البته کمیته امداد تنها به دنبال جذب کمک‌های نقدی نبوده و هر کسی می‌تواند از توانایی و اندیشه خود نیز برای خدمت به محرومان استفاده کند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: پزشکان می‌توانند با معاینه و ویزیت مددجویان بیمار، معلمان با تدریس دروس به دانش‌آموزان مددجو، افراد دارای مهارت‌های فنی و ساختمانی نیز با ارائه خدمات حوزه کاری خود و ... در مسیر نیکوکاری همگام با سایر نیکوکاران شوند.

وی یادآور شد: عموم مردم نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد # 028*8877*028 کمک‌های خود را به هر میزان و براساس نیت خویش اهدا کنند.

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۶۱۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید