دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۵۹۷۰
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خبر داد:

واگذاری 425 واحد مسکن مهر به مددجویان استان قزوین تا پایان سال

(سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۳۹

تا پایان سال جاری 425 واحد مسکن مهر به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین تحویل می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید مومنی با تشکر از همراهی و همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان بیان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد مسکن، درمان و اشتغال سه موضوع مهم در بحث محرومیت‌زدایی از خانواده‌های تحت حمایت این نهاد است.

وی ادامه داد: فقدان مسکن چالشی جدی برای هر خانواده است و این چالش در خانواده مددجویان تحت حمایت که با مشکلات دیگری نیز دست به گریبان هستند، شدیدتر است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: رفع مشکل نیازمندان یکی از اولویت های کاری این نهاد است از این رو امید واریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و همکاری مناسب اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، تا پایان سال جاری 425 واحد مسکن مهر به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین تحویل داده شود.

وی اعلام کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین همکاری خوبی با کمیته امداد استان قزوین داشته، از این رو در صورتی که امور مربوط به تحویل مسکن مددجویان با مشکل یا مانعی مواجه نشود، با تحویل این تعداد مسکن به مددجویان تحت حمایت، دیگر ایتام و خانواده سه نفره به بالا و فاقد مسکن نخواهیم داشت.

مومنی تصریح کرد: وقتی مشکل مسکن نیازمندان حل شود بخش قابل توجهی از هزینه های اجاره و ... به سبد درآمدی خانواده بازگشته و زمینه ارتقای معیشت مددجو فراهم می‌شود البته نتیجه دیگر این اقدام حاکم شدن آرامش بیشتر در خانواده است.

وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای صاحبخانه شدن مددجویان گفت: کمیته امداد در استان قزوین برای خانه‌دار شدن مددجویان براساس موازین قانونی اقداماتی را آغاز کرده است که بدین منظور برای مددجویان شهری مبلغ 30 میلیون و مددجویان روستایی مبلغ 20 میلیون تومان تسهیلات برای ساخت و یا خرید اختصاص می‌یابد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآور شد: عموم مردم نیکوکار استان می‌توانند کمک‌های خود را در زمینه تهیه مسکن مددجویی و سایر نیازهای ایتام و نیازمندان از طریق کد دستوری شماره همراه # 028*8877* اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید