دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۲۹۱۳
گزارشگر : ۸۰

رشد 40 درصدی مشارکت های مردمی در قزوین

(پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۵۸

در سال 96 به نسبت سال 95 شاهد گسترش و رشد کمک‌های مردمی به نیازمندان هستیم به طوری که مشارکت های مردمی در این مدت از رشد 40 درصدی برخوردار بوده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین از کمیته امداد شهر قزوین بازدید و در نشست با کارکنان حوزه مشارکت‌های مردمی به تبیین مأموریت‌های این حوزه در توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری پرداخت.


به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین با اشاره به حضور مردم در طرح‌های مختلف کمیته امداد بیان داشت: باید به واقع خداوند سبحان را شاکر باشیم که با هدایت و برکت الهی امروز شاهد گسترش و رشد کمک‌های مردمی به نیازمندان هستیم به طوری که در سال 96 به نسبت سال 95 از رشد 40 درصدی برخوردار بوده است.

وی ادامه داد: در سال 1396 مجموع کمک‌های مردمی بیش از 50 میلیارد و 783 میلیون تومان بوده است که بیش از شش میلیارد تومان صدقه، بیش از هفت میلیارد تومان در قالب طرح اکرام ایتام و بیش از سه میلیارد تومان در قالب اکرام محسنین بوده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین افزود: شاید برخی بخواهند کار کمیته امداد را در حد یک دستگاه اداری و یا یک موسسه خیریه بزرگ تعریف کنند ولی چنین نیست؛ کمیته امداد امام خمینی (ره) نهادی است که به واسطه گسترده شدن فضای جغرافیایی از سوی ولی فقیه مأموریت دارد تا وظیفه و مسئولیت سنگین رسیدگی به محرومان را انجام دهد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید