جزییات خبر

دوشنبه / ۴ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۲۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۲۶۲۰
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خبرداد:

جمع‌آوری دو میلیارد و 600 میلیون تومان زکات فطره در استان قزوین

(دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۲۲

مردم خیر استان قزوین دو میلیارد و 600 میلیون تومان زکات فطره خود را به کمیته امداد پرداخت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گزارشی از جمع‌آوری زکات فطره در استان قزوین از عید سعید فطر تاکنون ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: نزدیک به یک هزار پایگاه، جمع‌آوری فطریه و کفارات روزه‌داران استان قزوین را بر عهده داشتند که تاکنون مبلغ دو میلیارد و 600 میلیون تومان زکات فطره جمع‌آوری‌شده است.

وی بابیان اینکه زکات فطره جمع‌آوری‌شده در مراکز نیکوکاری و مساجد از طریق ائمه جماعت و هیئت‌امنا در بین نیازمندان همان محله توزیع‌شده است گفت: طبق هماهنگی با بانک‌های عامل زکات فطره و سایر وجوهات جمع‌آوری‌شده در پایگاه‌ها در روز عید سعید فطر به‌حساب نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی واریز شد.

وی با بیان اینکه فطریه و تمامی کمک‌های مردمی نیکوکاران هر شهرستان در بین نیازمندان و مستمندان همان منطقه توزیع می‌شود، گفت: ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین بر اساس سیستم نیازسنجی صورت می‌گیرد که این امر موجب شفاف‌سازی هزینه کرد کمک‌های مردمی شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با قدردانی از مردم فهیم، خیران و نیکوکاران استان قزوین گفت: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، تلفن نیکوکاری 33808 و کد مهربانی # 028*8877* آماده دریافت زکات فطره و سایر وجوهات مردم نوع‌ دوست استان قزوین می‌باشند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید