دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۲۵۰۶
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خبرداد

رشد ۳برابری اطعام نیازمندان استان قزوین در ماه مبارک رمضان

(سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷) ۱۲:۳۴

مردم خیر استان قزوین براساس نیت‌های پاک و برآمده از حس نوعدوستی و در استمرار اعتماد به این نهادمقدس ، کمک‌های خود را از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) به نیازمندان رسانند به طوری که در ماه مبارک رمضان با توزیع 105 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان، نسبت به سال گذشته رشد سه برابری را شاهد هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در نشست هماهنگی برای احداث واحدهای مسکونی نیازمندان زلزله زده کرمانشاهی به تشریح عملکرد این نهاد در ایام ماه مبارک رمضان پرداخت.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مؤمنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با تقدیر از تلاش امدادگران برای خدمت به مردم بیان کرد: بعضا ممکن است در جامعه شاهد برخی مسائل باشیم ولی مردم ما هیچ گاه تحت تأثیر این مسائل از اعتقادات خود دور نمی‌شوند.

وی ادامه داد: علیرغم همه مشکلات اقتصادی، مردم خیر استان قزوین براساس نیت‌های پاک و برآمده از حس نوعدوستی و در استمرار اعتماد به این نهادمقدس ، کمک‌های خود را از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) به نیازمندان می رسانند به طوری که در ماه مبارک رمضان با توزیع 105 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان، نسبت به سال گذشته  شاهد رشد سه برابری بودیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین مبارزه با فقر را مستلزم رویکرد برنامه ریزی کوتاه و بلند مدت دانست و گفت: خدمات کمیته امداد امام (ره) نیز با این دو رویکرد صورت می‌گیرد ، در خدمات کوتاه مدت، بازتوانی و در خدمات بلند مدت توانمندسازی مددجویان تحت حمایت را پیگیری می‌کنیم.

مؤمنی عنوان کرد: با توجه به تأثیرگذاری‌های فرهنگی و اجتماعی فقر، کمیته امداد امام (ره) تلاش می‌کند تا در گام نخست با بازتوانی مددجویان بستر لازم را برای توانمندسازی مددجویان فراهم کند.

وی با اشاره به جمع آوری کمک برای زلزله زدگان کرمانشاه توضیح داد: کمک‌های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه میان زلزله زدگان توزیع شد و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای هزینه کرد کمک‌های مردمی در بخش مسکن زلزله زدگان هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: در حال برنامه ریزی هستیم تا ساخت مسکن مددجویان زلزله زده کرمانشاه را با حداکثر کمک‌های مردمی، خیران و منابع داخلی کمیته امداد اجرا کنیم.

انتهای پیام

 

 

 

تعداد بازدید : ۲۶۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید