دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۴:۵۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۲۴۳۴
گزارشگر : ۸۰
قائم مقام کمیته امداد استان قزوین:

خدمت به محرومان با کار در ساعات اداری محقق نمی شود

(چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۴:۵۹

خدمت به محرومان با کار در ساعات اداری محقق نمی شود بلکه همه باید همواره تلاش و کوشش خود را بر خدمت صادقانه، خالصانه و شبانه روزی به ولینعمتان قرار دهند تا هم به لحاظ قانونی و هم به جهت شرعی به تکلیف خود عمل کنند.

در مراسمی با حضور کارکنان کمیته امداد، معاون مالی و اداری و رئیس اداره حسابرسی کمیته امداد استان قزوین معرفی شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر خوش نیت، قائم مقام کمیته امداد استان قزوین با تقدیر از تلاش همه امدادگران در عرصه خدمت به محرومان بیان کرد: امروز که به تعبیر رهبری دشمن تلاش می کند تا با فشار روانی مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین کند، برای مقابله با این تهدیدات کار جهادی لازم است.

وی ادامه داد: خدمت به محرومان با کار در ساعات اداری محقق نمی شود بلکه همه باید همواره تلاش و کوشش خود را بر خدمت صادقانه، خالصانه و شبانه روزی به ولینعمتان قرار دهند تا هم به لحاظ قانونی و هم به جهت شرعی به تکلیف خود عمل کنند.

وی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در حوزه اداری و مالی در کمیته امداد استان قزوین تأکید کرد: در جابجایی نیروها به دنبال استفاده و انتقال تجربه ها، استفاده از ایده های نو و فراهم کردن بستر برای خدمت بهتر و بيشتربه ولینعمتان هستیم.

وی معاونت اداری و مالی را جایگاه حساسی در کمیته امداد دانست و عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) یک موسسه خیریه نیست بلکه نهادی است که زیرنظر ولی فقیه اداره می شود و کمک های مردمی در این نهاد وجوه شرعی محسوب شده و باید براساس موازین شرعی هزینه شود.

شایسته ذکر است در این مراسم با تقدیر از تلاش های معاون سابق اداری و مالی استان، علی نقی بشیری به عنوان معاون مالی و اداری استان قزوین معرفی و علی الهیاری به عنوان رئیس اداره حسابرسی و مهرداد حیدری به عنوان سرپرست اداره امور مالی و ذیحسابی کمیته امداد استان قزوین معرفی شدند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۸۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید