دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۴:۴۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۲۴۳۲
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

بیش از 100 هزار پاکت زکات فطره در استان توزیع شده است

(چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۴:۴۰

در آستانه عید سعید فطر ، بیش از 100 هزار پاکت برای جمع آوری زکات فطره در اقصی نقاط استان و در میان اقشار مختلف مردم توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین برنامه های این نهاد را برای جمع آوری زکات فطریه تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در آستانه عید سعید فطر بیش از 100 هزار پاکت به منظور جمع‌آوری زکات فطره مردم مومن در استان توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال در تمامی مکان‌هایی‌ که نماز عید سعید فطر برگزار می‌شود صندوق جمع‌آوری زکات فطره‌ وجود دارد، تصریح کرد: به منظور جمع‌آوری زکات فطره و کمک به نیازمندان در روز عید سعید فطر قریب به 800 پایگاه در سطح استان آماده دریافت فطریه مومنین هستند.

وی اعلام کرد : علاوه بر روش های فوق ، مردم مومن و خداجو می توانند فطریه خود را به صورت الکترونیکی و از طریق استفاده از سامانه تلفن گویای 33808 و یا شماره گیری کد مهربانی #028*8877*  شبکه همراه و همچنین از طریق شماره کارت مجازی 6273811111997364  پرداخت کنند.

مومنی با تاکید بر اینکه وجوه جمع‌آوری، در کمترین زمان ممکن میان نیازمندان توزیع می‌شود، گفت: بر اساس برنامه ‌ریزی و هدف‌گذاری انجام شده ، مبالغ فطریه متناسب با نیاز و اولویت‌ خانواده های تحت حمایت و در راستای توانمندسازی ورفع مشکلات اساسی ولی نعمتان در بخش مسکن، درمان، جهیزیه و ... هزینه خواهد شد.

وی با اعلام اینکه در سال گذشته بالغ بر 28 میلیارد ریال زکات فطره در استان قزوین جمع آوری و در بین نیازمندان توزیع شد ، گفت پیش بینی شده است در سال جاری مبلغ 40 میلیارد ریال فطریه جمع آوری شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید