دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۲۳۸۷
گزارشگر : ۸۰
طی ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

توزیع 75 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان قزوین

(سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷) ۱۲:۰۳

طی 25 روز از ماه مبارک رمضان با همکاری و مشارکت خیران و نیکوکاران 75 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان قزوین توزیع شده است.

مراسم افطاری استاندار قزوین برای 500 نفر از مددجویان تحت حمایت در محوطه استانداری برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به استقبال مردم در عرصه انفاق و نیکوکاری بیان کرد: علیرغم مشکلات اقتصادی مردم در عرصه نیکوکاری حضور برجسته ای دارند.

وی ادامه داد: مشارکت مردم در طرح های کمیته امداد رشد داشته است و از طرفی طی 25 روز از ماه مبارک رمضان با همکاری و مشارکت خیران و نیکوکاران  75 هزار پرس غذای گرم به ارزش بیش از 11 میلیارد ریال بین نیازمندان استان قزوین توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون با حضور مسئولین استانی و خیرین بزرگوار از 7 هزار خانوار تحت حمایت در قالب طرح مفتاح الجنه بازدید به عمل آمده و بیش از 12 هزار و هفتصد سبد غذایی به ارزش 18 میلیارد ریال با مشارکت خیران بین نیازمندان و مددجویان استان توزیع شده است.

وی با تقدیر از استاندار قزوین به واسطه برپایی سفره افطاری به نیازمندان با هزینه شخصی گفت: کار کمیته امداد امام خمینی (ره) در همه ابعاد و با تمام توان برای خدمت به محرومان است از این رو تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت های مختلف بستر خدمت رسانی به محرومان را بیش از پیش گسترش دهیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۸۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید