دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۱۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۵۷۲۳۳
گزارشگر : ۶۷
معاون مشارکت های کمیته امداد استان قزوین:

نذورات عید قربان از مرز 2میلیارد و 200 میلیون ریال گذشت

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۱۰

جمع آوری نذورات عید قربان در استان قزوین از مرز دو میلیارد و 200 میلیون ریال گذشت.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گزارشی از اهدای نذورات مردم در روز عید سعید قربان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین با اشاره به اینکه کمیته امداد امسال نیز نذورات قربانی نیکوکاران را در روز عید قربان دریافت و میان نیازمندان توزیع کرد، گفت: امسال برای دومین سال پیاپی با برنامه‌ ریزی‌های انجام شده تمام مساجد، مراکز نیکوکاری، دامپزشکی‌ها، شهرداری‌ها، دفاتر اصلی کمیته امداد در سراسر کشور و میادین عرضه و ذبح گوسفند شناسایی و از سوی این نهاد به عنوان پایگاه‌های جذب نذورات مردمی در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: مجموع پایگاه های در نظر گرفته شده 84 پایگاه در نقاط مختلف استان بود تا نیکوکاران بتوانند کمک های خود را به راحتی به نیازمندان اهدا کنند.

وی اعلام کرد: تاکنون بیش از دو میلیارد و 200 میلیون ریال نذورات قربانی مردم دریافت و به سرعت در میان نیازمندان توزیع شده است البته اهدای نذورات از سوی مردم خیر و نیکوکار ادامه دارد ولی بررسی ارقام سال جاری و سال گذشته نشان می دهد که میزان نذورات اهدایی سال قبل بیش از یک میلیارد ریال بوده است که در سال جاری رشد 116 درصدی را شاهد هستیم.

صیادی با بیان اینکه امسال اولویت اعطای نذوارت قربانی با سالمندان، زنان سرپرست خانوار، کودکان یتیم و فرزندان محسنین و خانوارهای دارای بیمار صعب العلاج است گفت: با توجه به نبود امکانات برای نگهداشت گوشت قربانی، پس از نیازسنجی اولیه خانوارهای نیازمند برای توزیع سریع این نذورات شناسایی شدند.

وی یادآورشد: با توجه به در پیش بودن عید سعید غدیر، مراکز مختلف کمیته امداد و مراکز نیکوکاری آماده دریافت هدایا و نذورات مردم نیکوکار هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید