دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۴:۵۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۵۷۱۴۴
گزارشگر : ۶۷
برای نخستین بار

مرکز مددکاری اسلامی در قزوین راه اندازی می شود

(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۵۶

برای نخستین بار مرکز مددکاری اسلامی با حضور بانوان مشاور جهت ارائه خدمات به زنان سرپرست خانوار و بانوان تحت حمایت کمیته امداد در قزوین راه اندازی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین ( 12 شهریور 96) در نشست با فرمانده بسیج ادارات استان قزوین راهکاری های همکاری مشترک و استفاده از بانوان برای ارائه خدمات مشاوره ای به مددجویان تحت حمایت را بررسی کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سید مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در این نشست  از ایجاد مرکز مددکاری اسلامی در کمیته امداد قزوین خبر داد و گفت: اگر  مراکز نیکوکاری در کنار بسیج ادارات فعالیت کنند، نتیجه چشمگیری حاصل می شود. بنابر این قصد داریم پرونده‌های مددجویی را از طریق مراکز نیکوکاری به بسیج واگذار کنیم.

مومنی ارائه خدمات شایسته و متناسب با شرایط مورد نیاز مددجویان را امری ضروری دانست و اعلام کرد: باید مددکاری اسلامی در کمیته امداد راه‌اندازی شود تا زنان سرپرست خانوار و بانوان تحت حمایت این نهاد خدمات لازم را از این مرکز دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه این مرکز برای نخستین بار و با محور سبک زندگی ایرانی - اسلامی راه اندازی خواهد شد افزود: اغلب بانوان مددکار کمیته امداد قزوین در این مرکز مستقر می‌شوند تا خدمات لازم را در فضایی شایسته به مددجویان مراجعه کننده ارائه دهند.

حسین فیضی، مسئول سازمان بسیج ادارت قزوین نیز با بیان اینکه فعالیت‌های مراکز نیکوکاری باید به مساجد نیز تسری داده شود گفت:  هم اکنون مراکز نیکوکاری در برخی ادارات فعالیت‌ خود را آغاز کرده‌ اند.

وی افزود: بسیج کارمندان ادارات در طول سال 40  اردوی جهادی انجام می دهد. امسال نیز برنامه اردوی جهادی در مناطق محروم برگزار می شود تا در زمینه‌های مختلفی چون آب، برق، گاز و راه سازی به مردم خدمت کنیم.

 انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۲۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید