دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۲۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۵۶۸۵۷
گزارشگر : ۶۷
در شهر آبیک

کلید 20 مسکن تحویل مددجویان شد

(یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۲۷

کلید 20 مسکن مددجویی تحویل مددجویان تحت حمیات کمیته امداد شهرستان آبیک شد.

معاون امور عمرانی استاندار قزوین عصر دیروز ( 4 شهریور 1396) با حضور در شهرستان آبیک ضمن دیدار با یک خانواده مددجو، از واحدهای مسکونی ساخته و خریداری شده برای مددجویان کمیته امداد بازدید کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی فرخ زاد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در این مراسم  بیان کرد: براساس توافقنامه میان استانداری و کمیته امداد مقرر شده است تا هزار و 200 واحد مسکونی در استان قزوین برای نیازمندان و محرومان ساخته شود.

وی ادامه داد: اجرای این توافقنامه به ارتقای سطح زندگی نیازمندان به ویژه زنان سرپرست خانوار کمک می کند از این رو از تلاش های مسئولان امداد در این بخش حمایت می کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین ارزش خدمت به نیازمندان را بسیار بالا دانست و گفت: باید تلاش های هم افزا و هم گرا برای همکاری بیشتر و ارتقای توان خدمت به میدان بیاید تا با کار جهادی بستر خدمت را به نیازمندان گسترش دهیم.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین نیز در این مراسم با اشاره به جدیت کمیته امداد در اجرای توافقنامه با استانداری قزوین برای خانه دار کردن مددجویان عنوان کرد: از ابتدای سال 95 تا پایان مرداد ماه سال جاری 28 واحد مسکن شهری و 14 واحد مسکن روستایی خریداری و ساخته شده است.

امیر خوش نیت توضیح داد: برای واحدهای خریداری و ساخته شده در شهرها 20 میلیون تومان کمک بلاعوض و 20 میلیون تومان وام مسکن مهر به مددجویان اعطا شده که مابقی بهای خرید از محل آورده مددجو و کمک خیران تأمین شده است.

وی با اشاره به موضوع اشتغال به عنوان یکی از راهبردهای کمیته امداد اعلام کرد: سال 95 برای چهار هزار و 966 نفر از مددجویان برنامه آموزشی و مهارت آموزی اجرا شد تا زمینه  اشتغال زایی برای این مددجویان فراهم شود.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین افزود: همچنین طی سال گذشته در تلاشی جهادی، کمیته امداد استان قزوین توانست در ایجاد اشتغال در میان استان های کشور جهشی چشمگیر داشته باشد و به سه هزار و 490  مددجو تسهیلات اشتغال زایی پرداخت کند.

وی یادآورشد: امروز کمیته امداد در حوزه خدمت به محرومان، حل مشکل درمان، اشتغال و مسکن نیازمندان را به طور جدی دنبال می کند چراکه این مشکلات هزینه های سنگینی را بر خانواده های مددجو تحمیل می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید