اخبار

ستاد بازسازی مسکن زلزله زدگان کرمانشاه آغاز بکار کرد

ستاد بازسازی مسکن زلزله زدگان کرمانشاه آغاز بکار کرد
به منظور پیگیری تعهد ساخت 200 واحد مسکن مددجویی، ستاد بازسازی مسکن زلزله زدگان غرب کشور (کرمانشاه) در کمیته امداد استان قزوین آغاز بکار کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین مسئولیت پیگیری و جمع آوری مشارکت‌های مردمی را در ستاد بازسازی مسکن زلزله زدگان غرب کشور (کرمانشاه) با بازنشستگان دانست.

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مؤمنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در نشست صمیمانه با بازنشستگان کمیته امداد استان قزوین با اشاره به تعهد استان قزوین برای ساخت مسکن مددجویی در کرمانشاه بیان کرد: استان قزوین متعهد شده است تا 200 واحد مسکونی برای مددجویان زلزله زده این منطقه بسازد که در این میان سهم هر شهرستان نیز مشخص است.

وی ادامه داد: روند جمع آوری کمک‌های مردمی در حال رشد است به خصوص این رشد را پس از ورود برخی از خیران در این عرصه به وضوح شاهد هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: امروز کمک‌های مردمی ساخت مسکن مددجویی در کمیته امداد با حضور احسان لشگری قهرمان جهانی کشتی ابعاد خاصی یافته است و در تدارک هستیم تا از حضور و مشارکت این ورزشکار غیرتمند برای خدمت به مددجویان استفاده کنیم.

وی اعلام کرد: مردم استان قزوین تاکنون چهار میلیارد و 438 میلیون تومان به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کرده‌اند که از این رقم یک میلیارد و 764 میلیون تومان نقدی و و مابقی کالا بوده که در قالب 80 محموله به مناطق زلزله زده ارسال شده است.

مؤمنی افزود: تلاش می‌کنیم با توجه به سرمای هوا کار ساخت مسکن مددجویی را به سرعت آغاز کنیم و در کوتاه‌ترین زمان به مددجویان تحویل دهیم.

وی یادآورشد: ضمن تقدیر و تشکر از عموم مردم نوع دوست، تقاضا داریم با مشارکت و حضور پرشور خود خودمتگذارانشان در کمیته امداد را برای ساخت مسکن در مناطق زلزله زده یاری کنند.

انتهای پیام/

۱۹ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۵۷
تعداد بازدید : ۱,۱۸۸
کد خبر : ۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید