اخبار

در مرحله نخست جشن عاطفه ها محقق شد؛

رشد 270 درصدی مشارکت مردم قزوین/ 11 مهر مرحله دوم جشن عاطفه ها

رشد 270 درصدی مشارکت مردم قزوین/ 11 مهر مرحله دوم جشن عاطفه ها
مردم استان قزوین در مرحله اول جشن عاطفه ها با مشارکت بالا، کمک های خود را به دانش آموزان نیازمند اهداء کردند به طوری که شاهد رشد 270 درصدی کمک مردمی هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از آسایشگاه سالمندان امیر المومنین (ع) قزوین بازدید کرد و در حاشیه این دیدار گزارشی از برگزاری جشن عاطفه ها ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین جشن عاطفه های را فرصت مناسبی برای خدمت به دانش اموزان نیازمند دانست و بیان کرد: مردم استان قزوین درجشن عاطفه های سال گذشته یک میلیارد و 672 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

وی ادامه داد: مرحله نخست جشن عاطفه ها 15 شهریور ماه در میادین و مراکز نیکوکاری و 16 شهریور ماه در مصلی های اقامه نماز جمعه ، برگزار شد که مردم استان قزوین در مرحله نخست جشن عاطفه ها با مشارکت بالا، کمک های خود را به دانش آموزان نیازمند اهداء کردند به طوری که شاهد رشد 270 درصدی کمک مردمی هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: مرحله دوم این جشن ملی و معنوی با هدف نهادینه سازی فرهنگ انفاق و نوع دوستی،  در روز چهارشنبه 11 مهر ماه برگزار می شود که در این بخش دانش آموزان نیز با اهدای کمک های خود برای کمک به بیش از سه هزار و 168 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین مشارکت خواهند کرد.

وی اعلام کرد: کمک های جمع آوری شده در هر مدرسه برای دانش اموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می شود و در مدارس برخوردار، کمک های جمع آوری شده از سوی مدیریت و اولیای مدرسه برای دانش آموزان کم برخوردار اختصاص می یابد.

مومنی افزود: بدون تردید تمام کودکان حق تحصیل و آموزش دارند و تلاش کمیته امداد، فراهم کردن زمینه آموزش و پرورش دانش آموزان محروم است.

وی گفت: فرهنگ سازی و کار فرهنگی محور کار این نهاد است که در این میان ترویج فرهنگ دینی و فرهنگ کار و تلاش را در اولویت کاریمان داریم همچنین موضوع مهدویت از دیگر مباحث فرهنگی است که با جدیت پیگیری می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: امسال جشن عاطفه‌ها با شعار " #لبخند-مهر بسته به مهر شما" برگزار می شود که خیران و نیکوکاران می توانند با شماره گیری کدمهربانی # ۰28*۸۸۷۷* ، تلفن نیکوکاری 33808-028 و یا از طریق سایت امداد لبخند مهر را بر لبان دانش آموزان نیازمند بنشانند.
انتهای پیام

۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۶
تعداد بازدید : ۱۶۶
کد خبر : ۷۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید